Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Psí  Horoskop

 

Nejenom vlastnosti lidí , ale i psů podléhají znamením zvěrokruh. Podívejte se, jak je na tom třeba zrovna Váš pes.Takže pes zrozený ve znamení:

Skopce  ( 21 - března - 20 dubna ) - je neuvěřitelně energický a soutěživý a také výrazně egoistický , zvláště co se týká jídla . S nikým se nerozdělí , a to i za cenu , že by měl prasknout . Je velmi odvážný a s chutí se zúčastní souboje s dalším psem

Pes Býk  ( 21 dubna - 20 května )  - je vřelý přátelský , někdy až krotký . Když se však rozzuří , necouvne a tvrdě útočí . Svému pánu je věrný , někdy až natolik , že je na něm závislý . Je velmi mlsný a má sklon k přežírání , které se často projevuje nadváhou .

Pes Blíženec  - ( 21 května - 20 června )  -  má rád změnu , které se velmi lehce přizpůsobí a nic jej nepřekvapí . Psi - blíženci mají vynikající pamět a výborný pozorovací talent . Menší psi , zvláště fenky , jsou nehorázné kokety , tak pozor na ně ….

Pes - Rak -  ( 21 června - 22 července ) -  miluje svůj dům , který ostražitě hlídá , a pro který by se obětoval stejně jako pro svého pána . Nejspokojenější je , když usíná se svým pánem v posteli . Ale pozor pes - rak je výborný herec , žádné jiné znamení neumí projevit falešnou věrnost a uraženou hrdost tak jako pes rak

Pes  - Lev  -  ( 23 července - 22 srpna )  - je rozený vůdce smečky . Nenávidí omezování plytké  a rozkazy . Je neobyčejně sebevědomý . Podlézavost a poníženost je mu cizí . Je ochoten podřídit se jedině z lásky k pánovi , nikdy z otrocké poslušnosti

Pes -Panna - ( 23 srpna - 23 září ) - je relativně plachý až zdrženlivý , a tak patří mezi velké samotáře . Je klidný , chytrý , s velkým smyslem pro čistotu . Jeho sympatie se projevují zastřeným , zdrženlivým způsobem , často jen tichým a téměř neznatelným dotykem nosu a jemným sotva slyšitelným přátelským zamručením a zachvěním ocasu.

Pes - Váhy  - ( 24 září - 23 října )  - Rád žije v kruhu rodinném a všechny členy  své rodiny  zbožnuje . Křik a rozčilování mu jdou na nervy , a proto vyžaduje spíše klidný domov - velmi rychle a rád se učí

Psi - Štíři -  ( 24 října - 21 listopadu )  - Svojí osobností působí lhostejně , nepřístupně až arogantně . Ve skutečnosti však má zlaté srdce a je výborným společníkem , průvodcem , i ochráncem . Je přítulný a rád se mazlí a vyžaduje , aby se jím člověk hodně zabýval

Pes střelec -  ( 23 listopadu - 21 prosince )  - Není zrovna domácí typ . Patří ke zvířatům , která by si ráda občas dopřála nějakou tu toulku . K členům rodiny je sice nadmíru přítulný , ale přesto zůstává osobností s vlastní vůli .

Psi Kozorozi -  ( 22 prosinec - 19 leden )  - jsou oblíbeni pro svoji inteligentní , bystrou a milou povahu . Je doslova konzervativně oddaný svému pánovi i prostředí ,v nemž žije a které si oblíbil . I když se již novému prostředí přizpůsobí , zůstává vůči němu dlouhou dobu nedůvěřivý .

Psi ve Vodnáři -  ( 20 leden - 18 únor ) -  Jsou zvídaví . Se zaujetím pozorují z okna vše , co se děje na ulici . Jízda autem , z něhož soustředěně sleduje okolí , je pro něho pravým požitkem .

Psi v Rybách -  ( 19 unor - 20 březen ) -   Jsou velmi citliví . Instinktivně vycítí  kdy se mu někdo posmívá  nebo když o něm mluví nepříznivě . Je hluboce dotčen , stane - li se mu křivda . Je velice přizpůsobivý , dokáže se vcítit do nálad  svých bližních , které se pak snaží za všech okolností rozveselit drobnými taškařicemi.

 


                                                

 

BeranBýkBlíženciRakLevPannaVáhyKozorohVodnářRybyVáhy StřelecŠtír           

 

 

                                              

         

                                                

 

 

 

 

 

                                                

 

             

 

                       

 

.        

 

Zpracoval: Ivo Přikryl